Zdrowy Kręgosłup Idea Club Jelenia Góra

Zdrowy Kręgosłup – trening rehabilitacyjnyzdrowy kręgosłup jelenia góra

Zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP Idea Club to ćwiczenia na kręgosłup z elementami stretchingu prowadzone przez fizjoterapeutkę, trenerkę, instruktorkę fitness – Kamilę Dubaniewicz.

zdrowy kręgosłup - ćwiczenia w Jeleniej Górze1. ZDROWY KRĘGOSŁUP w Idea Club Jelenia Góra:

To blok ćwiczeń służących profilaktyce i terapii narządu ruchu. Cały blok składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, czasem z wykorzystaniem sprzętu poprawiającego równowagę i siłę mięśniową tj: duże piłki, małe piłki, obciążniki czy gumy. Ćwiczenia  wykorzystywane w trakcie zajęć oparte są na nowoczesnej rehabilitacji ruchowej i funkcjonalnej oraz stretchingu.

Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych.

Zajęcia te przeznaczone są nie tylko dla osób z problemami i starszych, lecz dla wszystkich, którym zależy na usprawnieniu i wzmocnieniu narządu ruchu.

2. GODZINY ZAJĘĆ Zdrowy Kręgosłup:

 • poniedziałki     16.30-17.15
 • czwartki 16.30-17.15

Ćwiczymy w stroju niekrępującym ruchu, na boso lub w skarpetkach.

UWAGA! Najlepiej się ćwiczy na pusty żołądek. Można zjeść posiłek najpóźniej 2 godziny przed zajęciami.

3. CENNIK KARNETÓW na zajęcia Zdrowy Kręgosłup:

 

*Kursywą podano ceny karnetów dla posiadaczy Karty Członkowskiej. Szczegóły: http://ideaclub.pl/karta-czlonkowska-idea-club/

 • Ważne! Karnety są sprzedawane na dany miesiąc z uwzględnieniem ilości poniedziałków / czwartków oraz ich ilości do końca miesiąca, np. wykupujesz karnet, ale już pierwszy tydzień minął, wtedy płacisz proporcjonalnie np. tylko za trzy wejścia

4. ZAPISY Zdrowy Kręgosłup w Jeleniej Górze:

W recepcji Idea Club Jeleniogórskiego Centrum Rozwoju  lub telefonicznie: 504 303 707 lub email: info@ideaclub.pl

zdrowy kręgosłup5. KAMILA DUBANIEWICZ:

Mgr fizjoterapii, trener personalny, instruktor fitness. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale Fizjoterapia. Uprawnienia instruktora fitness zdobyła na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Chcąc uzupełnić swoją wiedzę ukończyła kurs na Trenera Personalnego w Profi Fitness School w Gdańsku.

W treningach łączy wiedzę zarówno z zakresu fizjoterapii, fitnessu, ćwiczeń siłowych jak i funkcjonalnych.

Jej pasją są: sport, zdrowe żywienie i rehabilitacja ruchowa.

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, uwielbia pracę z ludźmi. Stale rozwija swoje zainteresowania i stara się zarażać pasją swoich klientów.

Jej motto życiowe „Najlepszy czas na działanie jest teraz”.

ZAPRASZAMY!

WARUNKI UCZESTNICTWA W RUCHOWYCH ZAJĘCIACH W IDEA CLUB

 1. Idea Club Jeleniogórskie Centrum Rozwoju wprowadza na poszczególne zajęcia popołudniowe – JOGA, PILATES, ZDROWY KRĘGOSŁUP – możliwość zakupienia KARNETU, którego cena określona jest w cenniku dostępnym w recepcji i na stronie internetowej www.ideaclub.pl
 2. Karnet jest ważny w wyznaczone dni, w danym miesiącu kalendarzowym. Posiadanie karnetu jest warunkiem wstępu na zajęcia.
 3. W przypadku nieobecności, Uczestnik ma możliwość zamiennego wejścia na trening w tym samym miesiącu kalendarzowym, o innej godzinie lub/i w innym dniu, pod warunkiem wolnego miejsca na zajęciach.

4.Niewykorzystane wejścia nie przechodzą na kolejny miesiąc.

 1. Idea Club będzie rozpatrywać wyłącznie reklamacje dotyczące zajęć popołudniowych otrzymane w formie pisemnej w terminie do 14 dni od daty zakończenia karnetu. Reklamacje otrzymane po tym terminie nie będą rozpatrywane.
 2. W celach organizacyjnych prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu – informujemy, że ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, żądania ich poprawiania lub usunięcia.
 3. W ramach niniejszego regulaminu Idea Club zobowiązuje się do organizacji zajęć ruchowych i ich przeprowadzenia przez certyfikowanych instruktorów w grupach nie większych niż 12 osób.
 4. Promocje na zakup karnetów określone regulaminem:

8.1. Zniżka członkowska Idea Club 10% -tylko dla posiadaczy karty Idea Club (przysługuje ćwiczącym regularnie przez okres co najmniej roku za jednorazową opłatą 50zł)

 1. Panie w ciąży powinny posiadać pisemne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do ćwiczeń.
 2. W zajęciach nie mogą brać udziału osoby z poważniejszymi problemami zdrowotnymi bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Wszelkie problemy podczas zajęć, jak np. ból, nadmierne napięcie, brak oddechu, należy natychmiast skonsultować z nauczycielem.
 3. Obowiązujący strój: dopasowany lecz niekrępujący ruchów- w czasie zajęć jogi ćwiczymy na boso, pilates i zdrowy kręgosłup-boso/w skarpetkach lub baletkach. Na zajęcia jogi apelujemy o strój niezakrywający kolan- spodnie nie za luźne w kolanach.
 4. Na salę ćwiczeniową nie wchodzimy w butach, nawet klapkach.
 5. Dla komfortu własnego i innych dbamy o higienę osobistą-nie nadużywamy perfum, czysty strój do ćwiczeń. Osoby z chorobami skóry powinny korzystać z własnych mat.
 6. Pomoce-piłki/ciężarki/kostki/wałki itp. oraz maty dostępne są dla wszystkich ćwiczących* na miejscu(*patrz punkt wyżej).
 7. Na czas trwania zajęć prosimy o wyciszenie telefonów. W czasie zajęć nie dekoncentrujemy innych ćwiczących- nie rozmawiamy nadmiernie, nie wolno wzajemnie pomagać sobie w wykonywaniu ćwiczeń bez zgody prowadzącego.
 8. Prowadzący może bez podania przyczyny nie zgodzić się, aby dana osoba brała udział w jego zajęciach. W takim wypadku przysługuje zwrot pieniędzy za niewykorzystane zajęcia.
 9. Idea Club nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w klubie.
 10. Zakupienie karnetu oznacza akceptację niniejszych warunków.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *