Zajęcia

W siedzibie naszej szkoły prowadzimy zajęcia zarówno dla osób początkujących jak i ćwiczących regularnie. Można dołączyć do grup w każdej chwili- wystarczy zgłosić się po nas telefonicznie/mailowo lub po prostu przyjść ok. 10 minut przed pierwszymi zajęciami. W trakcie prowadzonych przez nas zajęć wykorzystujemy pomoce charakterystyczne dla nurtu Iyengara, by każdy mógł wykonać także trudniejsze pozycje z ich użyciem.

Inspiracje czerpiemy z wielu źródeł, głównie bazując jednak na nurtach mistrza Iyengara, vinyasy jogi, Desikachara oraz fizjoterapeutycznym podejściu do jogi.

Joga w Jeleniej Górze- Dorota Irzykowicz Tomasz Sobotko

Poza typowymi zajęciami grupowymi prowadzimy też jogę terapeutyczną-w godzinach porannych. Zajęcia te dedykowane są osobom o zmniejszonej sprawności, paniom w ciąży lub w okresie połogu, osobom starszym. W trakcie tych zajęć wykorzystujemy więcej pomocy, a praca z ciałem jest bardziej subtelna niż podczas regularnych zajęć popołudniowych.

Tapas Szkoła Jogi w Jeleniej Górze- Dorota Irzykowicz Tomasz Sobotko

Sezon jesienno-zimowy jest u nas czasem warsztatowym. Nieregularnie organizujemy zajęcia tematyczne, zajęcia poświęcone pranayamie(ćwiczeniom oddechowym w jodze), medytacji oraz zagadnieniom które wypływają z bieżących potrzeb naszych ćwiczących. Przez cały czas pozostajemy otwarci na sugestie warsztatowe- jeśli chciał(a)byś wziąć udział w konkretnych zajęciach, nurtuje Cię jakiś specyficzny aspekt jogi- napisz. Tapas Szkoła Jogi w Jeleniej Górze- Dorota Irzykowicz Tomasz Sobotko

Już od kilku lat joga dla firm cieszy się sporym zainteresowaniem w dużych miastach. My także oferujemy zajęcia grupom pracowniczym. Odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń w znaczący sposób wpływają na redukcję bólów przemęczonych części ciała, odprężenie kręgosłupa, zwiększają dotlenienie, przyczyniając się tym samym zarówno do poprawy samopoczucia jak i zwiększenia potencjału energetycznego w sposób bezpieczny i zdrowy dla każdego.

Forma, czas trwania zajęć oraz pory ich prowadzenia do ustalenia indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu.

Tapas Szkoła Jogi w Jeleniej Górze- Dorota Irzykowicz Tomasz Sobotko

 

Na życzenie naszych klientów prowadzimy także zajęcia wyjazdowe. Jeśli chciałbyś zorganizować zajęcia grupowe u siebie/ w obiekcie skontaktuj się z nami.  Zajęcia jogi mogą przybrać formę informacyjną lub typowo praktyczną. Z powodzeniem urozmaicą także eventy dotyczące promocji zdrowia i rozwoju osobistego. Forma oraz miejsce zajęć do ustalenia indywidualnie.

Tapas Szkoła Jogi w Jeleniej Górze- Dorota Irzykowicz Tomasz Sobotko