Transformacja Wzorców Miłości i Związków

Transformacja Wzorców Miłości i Związków 
Przebudowa schematów wpływających na wybór partnera
i jakość związku małżeńskiego

Transformacja Wzorców Miłości i Związków to warsztat uczący techniki do zmiany negatywnych schematów myślenia, odczuwania, reagowania w dziedzinie relacji miłosnych.

Forma: warsztat dla osób „po przejściach” związkowychzajmij-miejsce
Termin: jesień 2016 (sobota)
Czas trwania: 12:00-18:00
Inwestycja: Zapisz się na newsletter a otrzymasz informację jak tylko ustalimy szczegóły!
Pozostało wolnych miejsc: 8
Miejsce: Jeleniogórskie Centrum Rozwoju (ul. Bacewicz 22 / nad Apteką Sudecką, Zabobrze)
Psychologowie: Joanna Stelmach i Tomasz Kurzydłowski

 

Aby wziąć udział w warsztacie musisz najpierw odkryć jakie masz wzorce miłości i związków. Temu poświęciliśmy już warsztat 2 grudnia a jeśli Ciebie nie było na nim, to po opłaceniu w ciągu 12 godzin otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, na której przejdziesz PROCEDURĘ odkrywania wzorców. Musisz ją przejść PRZED warsztatem TRANSFORMACJA WZORCÓW, ponieważ będziesz pracować na tym co wyjdzie – co odkryjesz.

To będzie Twój I etap.

Oto opis I etapu – odkrywania wzorców – warsztat online (na platformie szkoleniowej):

WZORCE (SCHEMATY, KODY) to Twoja Osobista Mapa Miłosna, wpływająca na wybór partnera i ostatecznie na jakość relacji którą z nim tworzysz!

Warsztat jest dla osób z doświadczeniem w poważnych związkach, które chcą dowiedzieć się więcej o sobie i schematach jakie mają w dziedzinie miłości. Szczególnie polecamy zajęcia dla osób „po przejściach” związkowych: po rozstaniach, rozwodach, męczących się w związku, lub samotnych z powodu powtarzających się problemów w relacjach.

Także polecamy warsztat dla świadomych par chcących przyjrzeć się swoim wzorcom. Po warsztacie, w zaciszu domu możecie razem porozmawiać o nich i ewentualnych modyfikacjach we wspólnym życiu.

Na warsztacie online wydrukujesz sobie arkusze ze ze specjalnymi zadaniami. Wypełniasz je samodzielnie zgodnie z naszymi instrukcjami. Są tylko Twoje – z nikim nie musisz się dzielić tym co napiszesz i odkryjesz! Cała procedura jest przygotowana w taki sposób aby KROK PO KROKU pomóc Ci rozpoznać własne wzorce miłości i związków.

Woman thinking about her man

 

Na warsztacie nie ma terapii, ponieważ terapia schematów jest procesem długoterminowym i do tego proponujemy spotkania w naszym gabinecie.

Podczas warsztatu zajmujemy się samą procedurą odkrycia naszych wzorców i efektem zajęć będzie karta z wypisanymi naszymi wzorcami. Procedura ma za zadanie wyciągnąć z nas, to co nieuświadomione a jednak działa i wpływa na życie związkowe!

 

Etap II – Transformacja Wzorców Miłości i Związków – warsztat stacjonarny 12 grudnia w Jeleniej Górze

Dopiero po wykonaniu zadań z warsztatu „Odkrywanie” będzie można przystąpić do drugiego etapu jakim jest przebudowa wybranego wzorca. Na warsztacie Transformacja Wzorców (odbędzie się w sobotę 12 grudnia, ok. 5-6 godzin), nauczymy technik do samodzielnej pracy nad osłabieniem wzorca trudnego związku i wypracowaniem nowego,pozytywnego, wzmacniającego.

 

Psychologowie: Joanna Stelmach i Tomasz Kurzydłowski

Jesteśmy małżeństwem, prowadzimy Centrum Pomocy Psychologicznej „Integracja” (konsultacje, terapia, szkolenia), serwis poświęcony psychologii miłości (PieknaMilosc.pl), samoocenie (PoczucieWlasnejWartosci.pl), oraz jesteśmy autorami kilku programów rozwoju osobistego.

Joanna specjalizuje się w terapii indywidualnej, terapii par, wzmacnianiu samooceny, leczeniu zaburzeń lękowych i depresji.

Tomasz doradza osobom na ścieżce rozwoju osobistego, szczególnie w zakresie zmiany życia, podejmowania decyzji, wykorzystując metody psychologii pozytywnej.

 

Joanna i Tomasz

 

 

Zajmij miejsce :)

Wypełnij formularz a inwestycję w kwocie 240 zł prosimy wpłać na konto:
(tylko wpłata jest potwierdzeniem zajęcia miejsca, decyduje kolejność wpłat)

Idea Club
ul. Bacewicz 22, 58-506 Jelenia Góra
BZWBK 30 1090 2590 0000 0001 2334 5627

a w polu tytułem wpisz:
„Twoje imię i nazwisko, nr telefonu komórkowego, nazwa szkolenia”

Regulamin Uczestnictwa w Szkoleniu

psycholog Tomasz KurzydłowskiMasz pytania? Chętnie pomogę :)

Tomasz Kurzydłowski

tel: 504 303 707
email: info@ideaclub.pl