Metoda TRE – ćwiczenia uwalniające stres i emocje

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible” margin_top=”-40″ margin_bottom=”” background_color=”rgba(255,255,255,0)”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_separator /]

Metoda TRE – ćwiczenia uwalniające stres i emocje

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible” margin_top=”10″ margin_bottom=”” background_color=”rgba(255,255,255,0)”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_separator style=”double”/]

 

Forma: WYKŁAD 
Termin: ZAPISY ZAKOŃCZONE
Czas trwania: 19.15-20.15
Inwestycja:  zapisz się na newsletter – przygotujemy dla Ciebie dobrą promocję :)
Pozostało wolnych miejsc: 0
Miejsce: Jeleniogórskie Centrum Rozwoju (ul. Bacewicz 22, Zabobrze)
Prowadząca: certyfikowany trener TRE Ewa Januszkiewicz

 

Już we wtorek 14 października o godz. 19.15, zapraszamy na wykład certyfikowanego trenera metody TRE – Ewy Januszkiewicz.

Ewa opowie o niezwykłej METODZIE TRE uwalniającej napięcia w ciele wywołane stresem, urazem psychicznym lub traumą.

Wykład wraz z sesją pytań i odpowiedzi będzie trwał ok. 1 godziny
Bilet na spotkanie to tylko 10 zł

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem tel. 504 303 707
Ilość miejsc jest ograniczona.

Stosujące ćwiczenia TRE można osiągnąć następujące efekty:

• zmniejsza się odczuwanie obaw i niepokoju
• zwiększa się poziom energii i odporności
• poprawiają się relacje małżeńskie
• obniża się poziom stresu w pracy
• poprawa jakości snu
• poprawiają się relacje międzyludzkie
• ustają bóle mięśniowe i bóle pleców
• zwiększa się elastyczność ciała
• poprawia się elastyczność emocjonalna
• obniżają się skutki traumy zastępczej
• goją się dawne urazy ciała
• ułatwiają przeżywanie ciężkiej choroby
• dają ulgę w chorobach przewlekłych

Więcej o metodzie TRE możesz przeczytać w opisie warsztatu „Twoja Uzdrawiająca MOC (TRE)”, który poprowadzi Ewa w sobotę, 18 października:
TWOJA UZDRAWIAJACA MOC TRE

Serdecznie zapraszamy!
Idea Club Team :)

 

 

Ewa JanuszLicencjonowany trener TREkiewicz – certyfikowany trener TRE

Na początku mojej ścieżki samorozwoju spotykałam się z moją Duszą, Umysłem i Emocjami. Zapominałam o Ciele, lekceważyłam jego sygnały. Przełomowym i inspirującym w moim życiu był moment, gdy odkryłam i doświadczyłam istotną rolę Ciała w odzyskiwaniu zdrowia, harmonii, odblokowywaniu napięć, uwalnianiu emocji.
Podczas moich pierwszych warsztatów pracy z Ciałem (Analiza Bioenergetyczna) poczułam szacunek do mądrości i do mechanizmów samoregulacji Ciała. Jednocześnie jednak przeżyłam pewnego rodzaju zawód, że tak mało osób jest świadomych potencjału, jaki posiada. Zdecydowałam się na kształcenie w tym kierunku, by nie tylko z pasją, ale również odpowiedzialnie i profesjonalnie pomagać ludziom żyć w harmonii ze swoim Ciałem.
Jestem certyfikowanym trenerem TRE od stycznia 2013r. Obecnie (2011-2015) uczestniczę w podyplomowym szkoleniu z zakresu Analizy Bioenergetycznej, biorę udział w warsztatach związanych z terapią poprzez Ciało. Uczę się także w Studium Edukacji Ekologicznych na kierunku Terapie Naturalne oraz na kursie Dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej we Wrocławiu.
Dzięki TRE odzyskuję świadomość Ciała i wiarę w cudowne mechanizmy, którymi obdarzyła nas Natura. Na drodze samodoskonalenia nabieram również pewności, że moje szczęście nie będzie pełne, jeśli nie będę mogła dzielić się nim z innymi.

 

 

 

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible” margin_top=”40″ margin_bottom=”40px” background_color=”rgba(255,255,255,0)”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_separator style=”shadow”/]

psycholog Tomasz KurzydłowskiMasz pytania? Chętnie pomogę :)

Tomasz Kurzydłowski

tel: 504 303 707
email: info@ideaclub.pl[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *