Koncert Relaksacyjny Joanny Filas (Johanki)

Koncert Relaksacyjny Joanny Filas (Johanki)

Koncert relaksacyjny w Jeleniej Górze, w wykonaniu muzykoterapeutki Joanny Filas „Johanki” to muzyczna i duchowa podróż, w trakcie której doświadczysz odprężenia, wyciszenia i uwolnienia od napięć.

zajmij-miejsceTermin: jesień (piątek), godz. 19.45-20.45
Inwestycja: KONIEC ZAPISÓW!
Pozostało wolnych miejsc:  0
Miejsce: Jeleniogórskie Centrum Rozwoju (ul. Bacewicz 22, Zabobrze)
Prowadzi: Joanna Filas (Johanka)

 

Zapraszamy serdecznie na niezwykłą, muzyczną podróż – na koncert Johanki. Będzie to okazja, aby wsłuchać się w dźwięki instrumentów etnicznych i archaicznych takich jak: misy tybetańskie, gongi, kalimba czy bęben oceaniczny.

Każdy koncert Johanki jest wyjątkowy, niepowtarzalny, ponieważ bazujący na muzyce intuicyjnej. Jest to również spotkanie z muzyką świata, mantrami oraz dawnymi pieśniami z różnych stron świata.

W trakcie koncertu relaksacyjnego można doświadczyć

ODPRĘŻENIA,

WYCISZENIA,

UWOLNIENIA OD NAPIĘĆ.

Jest to czas, aby poprzez żywą muzykę i śpiew intuicyjny zagłębić się w siebie i osiągnąć wewnętrzną harmonię.

W trakcie relaksacji uczestnicy leżą wygodnie, by odprężyć ciało i umysł, pozwalając na „otulenie” dźwiękiem.

 

johanka-jelenia-gora-idea-club

 

 

Prosimy przynieść ze sobą KOC, karimaty mamy :)

 

Uczestnicy poprzednich koncertów polecają:

Jako, że nigdy nie byłam na koncercie relaksacyjnym, bardzo mnie ciekawiło jakie to są doznania. Muszę przyznać, że podchodziłam do tego koncertu z dużym podekscytowaniem, a jednocześnie z pewną dozą niedowierzania, że to działa… (słyszałam o czymś takim jak muzykoterapia, ale wydawało mi się to teorią, może nieco naciąganą). Przekonałam się, że to jednak działa… i to jak :) Czułam się zrelaksowana i wypoczęta :) jakby ktoś zabrał wszystkie zmartwienia dnia codziennego, ot tak. Uczucie mogłabym opisać jak stan między świadomością a snem, uczucie lekkości, bezpieczeństwa i uduchowienia. Najważniejsze w tym jest to, aby podczas słuchania tych „egzotycznych dźwięków” starać się wszystkie myśli skupić wyłącznie na nich, aby nie myśleć o niczym innym :) Podczas trwania koncertu dźwięki nie tylko słyszałam, ale wręcz odczuwałam całym ciałem. Po godzinie takiego koncertu czułam się jakbym przespała 8 godzin. Po koncercie czułam się lekka na duchu, miałam uśmiech w sercu i dużo pozytywnej energii :) Dziękuję Pani która nas w ten błogi stan wprowadziła, jak i Tomkowi który taki koncert zorganizował. Naprawdę doznania są niesamowite, polecam wszystkim a zwłaszcza tym, którzy tak jak ja, na początku nie dowierzają w działanie muzykoterapii :) Przekonajcie się, że jest inaczej:)
Monika

Koncert Johanki był bardzo ciekawym doświadczeniem. Rzeczywiście była to dla mnie podróż muzyczna. Z każdym nowym dźwiękiem wizualizowały mi się piękne obrazy z różnych zakątków świata. Faktycznie chciało mi się po nim pić (jak mówiła Johanka, że tak ta muzyka oczyszcza organizm) i o dziwo! po powrocie do domu miałam energię na działanie, pomimo trudnego wówczas dnia! Zaskakującym dźwiękiem dla mnie był „prawdziwy” szum morza, a najpiękniejszym – delikatne dzwoneczki pod koniec relaksacji. Wciąż żywo wspominam ten wieczór, utrwalając go sobie włączając płytę CD Johanki :)
Dominika

Magiczna i bardzo przyjemna muzyczna podróż. Śpiew Johanki i dźwięki instrumentów archaicznych wprowadzają w stan głębokiego relaksu, odprężenia i harmonii
Patrycja
Byłam pierwszy raz na takim koncercie i mam nadziję, że będę miała okazję uczestniczyć jeszcze nie raz. Bardzo dobry pomysł na relaks.
Anna

Koncert relaksacyjny był dla mnie magicznym doświadczeniem. Czas się zatrzymał, zniknął niepokój, problemy zbladły. Czułam radość i wielki spokój, który jest ze mną do dzisiaj. Polecam wszystkim zabieganym
Sylwia

Bardzo gorąco dziękuję, za super chwile spędzone podczas koncertu relaksacyjnego. Niesamowite doznania, pełny relaks. Czekam na kolejne cykle.
Agnieszka

Pierwszy raz uczestniczyłam w takim koncercie i powodowała mną ciekawość muzyki, instrumentów i osoby. Nieraz słyszałam, że ta muzyka i śpiew poruszają ciało, emocje i ducha. I tak częściowo było ze mną, ale ponieważ mam umysł analityka to już po usłyszeniu pierwszych dźwięków przede wszystkim intrygował mnie instrument, potem jak powstaje ta muzyka i wreszcie jak ja się z nimi czuję. W pewnym momencie „odpłynęłam” w czasy dzieciństwa – szum morskich fal, chrzęst piasku i szelest wiatru. Byłam zaskoczona, że koncert już się skończył. Wyszłam naładowana nowymi dźwiękami, muzyką i śpiewem. Podekscytowana nowym doświadczeniem. Mam nadzieję, że uczestnicząc w kolejnym koncercie będę bardziej „refleksyjna” niż „analityczna”.
Zdzisława

Koncert bardzo klimatyczny, miłe spotkanie z żywą muzyką w dosłownym tego słowa znaczeniu. Muzyczna podróż w objęcia pierwotnej matki, dzikiej kobiety (termin zapożyczony od autorki „Biegnącej z wilkami ;) ).
Gosia
Cudowne dźwięki sprawiły, że poczułam się tak, jakbym unosiła się nad ziemią – zwiewna, w połyskującej sukni, uwolniona od wszelkich ograniczeń. Uzdrawiająca, uwalniająca Moc.
Georgia

 

johanka-relaksacja-jelenia-gora-idea-club

 

Joanna Filas (Johanka) – pedagog, muzykoterapeutka holistyczna, masażystka misami tybetańskimi, arte terapeutka

W swojej pracy używa własnego głosu oraz instrumentów etnicznych (np. djembe, drumla, ustna harfa) i archaicznych (np. misy tybetańskie, gongi), aby rozbudzić tkwiący w drugim człowieku potencjał, energię oraz poczucie wewnętrznej harmonii.

Pracuje z dziećmi i dorosłymi w wielu placówkach na terenie Dolnego Śląska.

Ideą prowadzonych przez nią zajęć jest odnalezienie swojej wewnętrznej muzyki, otworzenie się na komunikację poprzez dźwięk (ze sobą i ze światem), uwolnienie ciała i emocji w ruchu spontanicznym i kreatywnym oraz wyrażanie siebie poprzez rysunek intuicyjny. Obecnie odkrywa i rozwija własną ścieżkę arte terapeutyczną, która łączy ze sobą muzykę, ruch i pracę z ciałem oraz plastykę w procesie terapeutycznym.

Realizuje również projekty muzyczne w zakresie śpiewu i muzyki intuicyjnej oraz etnicznej. Prowadzi warsztaty rozwojowe poprzez muzykę intuicyjną, naturalny śpiew i ruch. Koncertuje w kraju i za granicą z innymi muzykami i muzykoterapeutami.
W marcu 2013r. ukazała się jej pierwsza płyta relaksacyjna Pradawna Moc Dźwięku

 

Zajmij miejsce :)

Wypełnij formularz a inwestycję w kwocie = KONIEC ZAPISÓW = prosimy od razu wpłać na konto:
(tylko wpłata jest potwierdzeniem zajęcia miejsca = zakupem biletu)

Idea Club
ul. Bacewicz 22, 58-506 Jelenia Góra
BZWBK 30 1090 2590 0000 0001 2334 5627

a w polu tytułem wpisz:
„Twoje imię i nazwisko, nr telefonu komórkowego, nazwa szkolenia”

Regulamin Uczestnictwa w Szkoleniu

psycholog Tomasz KurzydłowskiMasz pytania? Chętnie pomogę :)

Tomasz Kurzydłowski

tel: 504 303 707
email: info@ideaclub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *