English Academy Studio

W Idea Club działa studio nauki j. angielskiego English Academy.

 Oferujemy zajęcia dla nastolatków i dorosłych. Proponujemy Państwu zajęcia w mini-grupach oraz w toku indywidualnym.

Nasza metoda to nacisk na język mówiony już od pierwszych zajęć. Oprócz rozwijania podstawowych zdolności czytania, pisania i słuchania skupiamy się głównie na komunikacji werbalnej.

Wyróżnia nas kameralność – zajęcia odbywają się parach lub indywidualnie. Pozwala nam to na lepsze poznanie rzeczywistych potrzeb naszych słuchaczy oraz dokładne dopasowanie do ich oczekiwań. Staramy się indywidualnie traktować potrzeby każdego z Państwa by zapewnić komfort nauki i najlepiej przystosowany kurs. Podstawą przydziału  jest test diagnostyczny oraz indywidualna rozmowa ze słuchaczem.

Prowadzimy również kursy dla grup zorganizowanych, także poza siedzibą szkoły.

Metoda nauczania

 W naszej szkole wierzymy że najważniejsza jest komunikacja.  Na pierwszym miejscu stawiamy umiejętność przekazania informacji oraz płynność języka. Staramy się rozwijać kreatywne myślenie lingwistyczne a z czasem- uruchamiać proces myślenia w języku obcym.  Na zagadnieniach gramatycznych skupiamy się tylko kiedy jest to absolutnie konieczne. Główny nacisk kładziemy na rozwój umiejętności komunikacji w mowie- już od pierwszych zajęć, nawet na poziomie początkującym. Rozwijanie pozostałych umiejętności- pisania, czytania i słuchania następuje równolegle. Stosowana przez nas metoda oparta jest o metodę komunikacyjną i metodę bezpośrednią w nauczaniu języków obcych.

Nasze lekcje urozmaicamy przez wykorzystanie różnorodnych materiałów dydaktycznych- multimediów, artykułów prasowych, gier językowych. W toku nauczania prowadzimy regularne testy sprawdzające a na koniec semestru sporządzamy opis sprawności językowych dla każdego słuchacza. Pozwala to na efektywne odniesienie się do własnych postępów. Zajęcia odbywają się w parach lub indywidualnie, co pozwala lektorowi na skuteczne sprawdzenie umiejętności każdego słuchacza oraz daje możliwość rzeczywistej komunikacji wszystkich podczas każdej lekcji.

Cennik

Zajęcia indywidualne 40zł

Zajęcia w parze 30zł-osoba

zajęcia w grupach zorganizowanych-do uzgodnienia

Wszystkie zajęcia trwają 50 minut.

Prowadząca

Dorota Sobotko-  magister filologii angielskiej, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajęcia grupowe oraz indywidualne prowadzi od jedenastu lat. Współpracowała z wieloma wrocławskimi szkołami językowymi, m.in. Lindbergh, Hello, Tower, ETS, prowadząc zajęcia dla klientów indywidualnych, grup oraz firm.

W Jeleniej Górze mieszka od 2016 roku. Prowadzi głównie zajęcia indywidualne i w parach. Specjalizuje się w j.angielskim komunikacyjnym, ale na życzenie klientów prowadzi również zajęcia profilowane, np. z zakresu business english, angielski dla pielęgniarek czy inne. Poza pracą jako lektor języka pasjonuje się jogą oraz Indiami. W wolnych chwilach zaparcie studiuje język hindi.

Zapisy

By zgłosić chęć udziału w zajęciach napisz do mnie na: info@ideaclub.pl podając możliwie jak najwięcej szczegółów odnośnie oczekiwań, możliwości czasowych oraz dotychczasowego doświadczenia w nauce. Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń: 504 303 707.

 

ZAPRASZAMY!